Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Pohodička Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína Příspěvek č. 1


Zdravím zdejší osazenstvo.

Tak po delší odmlce a né moc zdařilém pokusu o to si doma něco nechat narůst, sem se rozhodl zkusit to podruhé

Takže setup je následovný:
---------------------------------------------------------------------------------------

Box - Dark street 150 (150x150x200)

Osvětlení květ - 600 W GIB Lighting Flower Spectre Deluxe
Osvětlení růst - 250W PHILIPS MASTER HPI-T PLUS (teda jestli dorazí zatím tedy 250W sodík )
Stínidlo - Hobby velké

Ventilátor - TD350 na nižší otáčky
Pachový filtr - Domácí produkce (výrobní cena kolem 300,-)

Ofuk + topení - Obstarává 15cm klipsna a pak přímotop
Zlvhčovačka - Solac MR. PIN Mod H200

Genetika - Ed Rosenthal Big Bud 20 ks (Díky WERDE, moc krásné řezy)
Médium - No name hlína z tesca mýchaná s perlitem
Květináče - Pivní kelímky 0,5l -> hranáče 20x20x20
Hnojky - Plagron grow a bloom
----------------------------------------------------------------------------------------

Tak, snad sem na nic nezapoměl.
Jinak Holky si rostou už druhý den a to celkem spokojeně.

Jediný problém mám s teplotou, když nesvítím, je potřeba hlídat teplotu přímotopem .. jinak za světla mám 250w výbojku 20cm nad vrcholky rostlin a držím si teplotu cca 20°C

Včera poprvé zastříženo, tak snad se holky rozkošatěj.

No, to je asi vše budu rád za jakoukoliv radu nebo připomínky.
Tak a tady je nějaké to foto

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Naposledy upravil Lampa 17-03-2010 v 06:55 AM

Old Post 17-03-2010 v 06:46 AM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 2





7. den 18/6

Zdravím přátelé
Tak sem tu po týdnu s fotoreportem jakpak se slečnám daří.

Asi v polovině týdne dorazila konečně 250w metla (hned se mě s holkama tráví líp volny čas zavčený v boxu

Teploty se zvedly, takže i přímotop se spíná jen velmi málo .. hlavně když světlo nesvítí.

Takže teploty ve dne se pohybují od cca 19-24°C a to podle toho jestli zrovna jede odtah nebo ne
V noci je to ale horší, párkrát už klesla teplota i na 9°C.

Podle všeho jim to ale nijak nevadí, z 20 řezů se chytlo 100
% a vesele si rostou (hlavně za poslední dva dny)

Jinak v polovině tohoto týdne se chystá 1/2 dávka plagron grow.
nebo jsem moc opatrný a mohu bez problémů nasolit plnou palbu ? nerad bych je spálil.

Takže dost řečí, stejně to nikdo nečtě .. tady sou fotky:

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 22-03-2010 v 19:49 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trubice
Stálý Člen

Karma uživatele Trubice - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 3

Zdravim,
nejprve ses si vedom toho, ze mas box na 1000W? A ze 600 je na to celkem malo?
A pak s tou teplotou bys mel neco vymyslet, oni se mozna zdaji, ze jim to nevadi, ale ver, ze ti to necim vrati, treba snizenym vynosem...

Old Post 22-03-2010 v 22:20 PM
Trubice je offline   Profil uživatele Trubice   Find more posts by Trubice   Foto galerie člena Trubice   Click here to Send Trubice a Private Message   Add Trubice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 4

No s hlásáním jakej box je na jakou lampu bych byl opatrnější
Ono né vše co je ve FAQ nebo prostě jen 1000x opsané zde na G musí být nejlepší.

Podle čeho třeba usuzuješ že celá plocha bude zarostlá? S holkama si rád posedím .. a pokud se to nezvrtne a holky mě nepřerostou .. budu sněma sedět dál -> někam musím dát taky židli

Jinak, našel sem třeba i údaj že box 150x150 je pro 750W lampu ... někde zase uvádí 1000W .. kdo má pravdu ? :P

A co třeba stínidlo ? myslíš že je stejné pokud dám malé hobby a nebo třeba XXL vlaštovku ?

Prostě nejde jen tak říct že tenhle box je na tuhle žárovku a tenhle zase na tuhle.



No a teploty, vím že to není ideální .. ale jediné v čem mě to může uškodit je že holky budou déle rust, spálím tedy víc watíků
Ale zatím rostou jako z vody.

Jinak třeba venku bejvaj taky nízký teploty .. no a nějaká ta igelitka čoudů vždy byla, takže žádné obavy nemám (jen ze sviluch a plísně )

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Naposledy upravil Lampa 23-03-2010 v 14:01 PM

Old Post 23-03-2010 v 13:53 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

Cau Lampo. Tak to me rozesmalo... ty vlezes do boxu, sednes si na zidli a cucis jak ti to roste? Jinak to vypada moc pekne a myslim ze tam klidne nech to sestikilo, nevyhoda je ze tam nemuzes mit takovou bush jako s litrem a nevyuzijes tak ten obrovskej rozmer boxu. Ale aspon ti tam zbyde misto treba i pro dva na pokec


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 23-03-2010 v 14:57 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 6

Zdravím tě
No jasně židli sem teda trochu přehnal .. mám tam obrácenej kýbl . ale i na něm se sedí parádně zapnu za sebou zip a s holčinama si hraju a klábosím

Ono je jasný že tisícovka by byla fajn, určitě by to kvetlo uplně jinak.. ale ani tej šestistovce se nebráním. Když si vemeš že pro box 120x120 je doporučená 600W a já zaplním dejmetomu prostor 150x120 tak to zase není takovej rozdíl.

Jestli se zadaří a peněženka se vzpamatuje z toho šoku co nedávno dostala .. koupím pro tu šestistovku vlaštovku.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 23-03-2010 v 15:53 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trubice
Stálý Člen

Karma uživatele Trubice - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7

Hele ja netvrdim, ze pod 600W ti to nepokvete, pokvete a moc hezky, jenom mi prijde zbytecny mit takovej box, kdyz ho stejne nevyuzijes...i kdyz budes mit vlastovku, tsk s tim svetlem to neprosvitis cely. Ale pokud tam s nima klabosis, mas tam stul a zidli tak to je samozrejme jina

Old Post 23-03-2010 v 16:26 PM
Trubice je offline   Profil uživatele Trubice   Find more posts by Trubice   Foto galerie člena Trubice   Click here to Send Trubice a Private Message   Add Trubice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 8

No ona nebude zarostlá celá plocha, původně sem chtěl boxík 120x120 .. jenže pak sem si řekl že to místo navíc se bude hodit když budu s rostlinkama pracovat.
Jinak kdo má pravdu s osvětlením se ukáže na konci, teda jestli nechytnu zase plíseň

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 23-03-2010 v 19:35 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 9






12 Dní 18/6 - stále 250W Metelice - 76kwh

Zdravím zdejší osazenstvo

Tak je víkend a mě to nedalo holky nevyfotit a nepodělit se oto jak nám krásně rostou.

Ve středu sem holkám dopřál první dávku Alga grow, prozatím tedy jen 2ml/l no a krásně se po ní rozjely.

Při pohledu na kelímek zboku sou patrné krásné kořeny, je tedy na čase přesadit do větších hranáčů 20x20x20 .. bohužel nemám dost hlíny takže se operace bude konat až v pondělí.

No a nebo mě napadlo přesadit je prozatím do 15x15x15 .. a do konečných 20cm je šoupnout až na květ.
Copak si otom zdejší, moudřejší kolegové myslí ?

Jinak do boxu se mě nastěhoval Eda .. ač nezván .. nechal sem ho tam, snad bude požírat breberky

Juinak ještě koukám že fotky sou nějaký nažloutlý .. to ale dělá aparát .. reálná barva je ta s listem na ruce

Tak a tady fotky, jinak uvítám jakékoliv připomínky

Ať to roste, Lampa

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 27-03-2010 v 18:36 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 10

čau Lampo krasnej grow ,krasny holky a zavidim prostor ,jen se chci zeptat jak mas tet teplotu ??kdyz uz nemrzne ??hlavně mě zajímá v noci , nechci tě nějak strašit,ale měl jsem stejnej problem a jak píšeš vejš že kytkam to nevadí že vypadaj zdrave a krasne si jedou ,ale opak je pravdou ,vim to ze sví skušenosti ,při rosvícený lampě se mi teplota držela kolem 22-24 ,ale při tmě mi nekdy klesla hodně pod 10stupnů ,nejdřív sem na to sral jak píšeš holky jeli krasne ,ale kdyz sem přepnul na květ tak holky ne a ne jit do květu takže mi tak 14 dní stagnovaly ,pak jsem koupil přímotop a držel teplotu v noci 16-19 a holky začaly krásně nakvétat ,ale na výnosu jeto kurva znat ,.proste si hlidej at ti teplota neklesa do extremu ..tak pic a at to roste
kdyztak pisni jato smazu..

Naposledy upravil Hrnek 28-03-2010 v 11:59 AM

Old Post 28-03-2010 v 08:04 AM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Čau.Přiklánim se k varování,že holky ti to pozděj,bohužel na velikosti a bohatosti květenství, vrátí..Sleduju to teď u známýho,kterej během růstu několikrát v noci zchladil kytí k deseti stupňům,několikrát naopak zahřál na 35 st.Stejná genetika jako já,začínali sme stejně..Teď sou jeho kytky tak o 14 dní pozadu a paličky mají možná o polovinu menší než já..a myslim,že už to nedoženou..

Old Post 28-03-2010 v 10:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Lampa
12 Dní 18/6 - stále 250W Metelice - 76kwh

Zdravím zdejší osazenstvo

Tak je víkend a mě to nedalo holky nevyfotit a nepodělit se oto jak nám krásně rostou.

Ve středu sem holkám dopřál první dávku Alga grow, prozatím tedy jen 2ml/l no a krásně se po ní rozjely.

Při pohledu na kelímek zboku sou patrné krásné kořeny, je tedy na čase přesadit do větších hranáčů 20x20x20 .. bohužel nemám dost hlíny takže se operace bude konat až v pondělí.

No a nebo mě napadlo přesadit je prozatím do 15x15x15 .. a do konečných 20cm je šoupnout až na květ.
Copak si otom zdejší, moudřejší kolegové myslí ?

Jinak do boxu se mě nastěhoval Eda .. ač nezván .. nechal sem ho tam, snad bude požírat breberky

Juinak ještě koukám že fotky sou nějaký nažloutlý .. to ale dělá aparát .. reálná barva je ta s listem na ruce

Tak a tady fotky, jinak uvítám jakékoliv připomínky

Ať to roste, Lampa


hi ,

hele ted zrovna sem dojel EdRosenthal...asi nejspis budou rezy stejny... ale co me fakt prekvapilo ze behem 2-3tydny na kvetu pokud jim davas postupne prostor tak rostou jak zbesile..a delaji pekna patra...klidne i 2x nez byly predtim... a hlavne oproti MotherFinest neformuje zadne mohutne centralni palice....takze pokud mas moznost je zastrihavat bych je rozdelil... sem mel jenom 3velke centralni palice...

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Old Post 28-03-2010 v 14:35 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 13

Nazdárek

No teploty se drží už vpohodě, v noci zatím teplota neklesá pod 13°C a když vyjde slunko, jě kolem 24°C .. ikdyž jeden den .. nevím kdy to přesně bylo sem našel na teploměru za světla 31,5 hned sem teddy zlepšil ofuk rostlin.

Jinak konečně si mohu dovolit pustit odtah z boxu nonstop, takže tak trochu doufám že se teploty udrží a nezačně chumelit (ani bych se nedivil )

I tak je tam pro jistotu daný přímotop na spínačkách .. aby v případě tmy a zimy holky ohřál.

Jinak s pozdějším problémem v květu, snad mě to nepostihne .. furt tak nějak doufám že venku teploty taky dost kolísají a to jak pod 15 stupňů tak i nad 30 jak je doporučeno. Snad to nějak vyjde venku vždy něco vyrostlo.

Hlavolampolska:
No čoveče to já nevím ale mě příde že se holky uplně šíleně větvěj. stříhnul sem je hned nazačátku, takže z každej vyjelo 4-6 hlavních haluzí, no an ejhorší je že aniž bych je nějak znovu zastřihl, začly se větvit i ty.

Když to třeba porovnám s AK48 co sem jel minule, tohle se větví uplně samo.

I tak se ale budu snažit holky roztahovat aby hezky košatěly
Nechám je oněco déle na růstu a uvidí se.


Jinak děkuju všem za napsání pokaždé potěší když zjistím že to nepíšu jen sám pro sebe, ale že to taky někdo čte.

Ať to roste, Lampa

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 28-03-2010 v 16:14 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Lampa
Nazdárek

No teploty se drží už vpohodě, v noci zatím teplota neklesá pod 13°C a když vyjde slunko, jě kolem 24°C .. ikdyž jeden den .. nevím kdy to přesně bylo sem našel na teploměru za světla 31,5 hned sem teddy zlepšil ofuk rostlin.

Jinak konečně si mohu dovolit pustit odtah z boxu nonstop, takže tak trochu doufám že se teploty udrží a nezačně chumelit (ani bych se nedivil )

I tak je tam pro jistotu daný přímotop na spínačkách .. aby v případě tmy a zimy holky ohřál.

Jinak s pozdějším problémem v květu, snad mě to nepostihne .. furt tak nějak doufám že venku teploty taky dost kolísají a to jak pod 15 stupňů tak i nad 30 jak je doporučeno. Snad to nějak vyjde venku vždy něco vyrostlo.

Hlavolampolska:
No čoveče to já nevím ale mě příde že se holky uplně šíleně větvěj. stříhnul sem je hned nazačátku, takže z každej vyjelo 4-6 hlavních haluzí, no an ejhorší je že aniž bych je nějak znovu zastřihl, začly se větvit i ty.

Když to třeba porovnám s AK48 co sem jel minule, tohle se větví uplně samo.

I tak se ale budu snažit holky roztahovat aby hezky košatěly
Nechám je oněco déle na růstu a uvidí se.


Jinak děkuju všem za napsání pokaždé potěší když zjistím že to nepíšu jen sám pro sebe, ale že to taky někdo čte.

Ať to roste, Lampa


hele tak to si stastnej clovek...tak kdyzse tak vetveji proc nepresedasi do vetsich kvetinacu a na celou plochu aby to byl peknej koberec..?

Old Post 28-03-2010 v 22:43 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 15

No to sem měl v plánu o vejkendu .. jenže mám koupenejch 120l hlíny .. no a pak sem zjistil že mě nevystačí .. (mám 20 květináčů o rozměru 20x20x20)
Napadlo mě teda dát zatím do měnších .. 15x15x15 .. jenže těch mám jen 16.

No ah lavně .. holky nejsou na koberec ještě moc velký ale za tejden nebo dva se to snad zlepší.

To vše se ale zlepší du teď ráno do zdejšího zahrádkářství pak nahodím fotky

L.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 29-03-2010 v 06:49 AM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Čau,ty květníky jsou na šest a půl litru,tak bych to rozhodil normálně do nich,do těch dvaceti,a pak někdy do všech dosypal,nebo dej na dno keramzit a pak tě to vystačí,či přikup dvacítku pro muškáty nebo pokojový rostliny a namíchej to..Určo lepší,než je ještě dvakrát přesazovat..

Old Post 29-03-2010 v 07:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5060210 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív